Warning: include(1) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /wp-config.php on line 93

Warning: include(1) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /wp-config.php on line 93

Warning: include(1) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /wp-config.php on line 93

Warning: include() [function.include]: Failed opening '1' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /wp-config.php on line 93
Eksperyment spania 2 godzin na dobę cz.3 | Sen Polifazowy

sen wielofazowy polifazowy

Oto kolejne dni mojego eksperymentu ze snem wielofazowym:

Powiem, że dziś nie było już tak rózowo. Zawieszałem się już parę razy dzisiaj i generalnie czuję się dość niewyspany. Poza tym, trochę czuję mięśnie – używam ich w końcu 22 godziny na dobę, a że jeszcze sie w pełni nie przystosowałem, to pewnie i nie regeneruję się w pełni.

Miałem taki moment wczoraj w nocy, że po prostu siedziałem na łóżku, czekając przez godzinę na następną drzemkę, bo nie byłem w stanie się zabrać za cokolwiek ciekawego. Pewnie byłbym w stanie wziąć się za coś prostego a la gotowanie czy sprzątanie, ale nie chciałem o 4tej w nocy rodziny pobudzić

 

Czuję, że dzisiejsza i jutrzejsza noc będą "ostatnim starciem", a potem będzie już z górki.

Pozdrawiam,

Wasze Zombie

Dzień 5 – eksperymentu

 

"Moi drodzy! ZGRZESZYŁEM!

Zaspałem niestety dzisiaj w nocy – moja drzemka przeciągnęła się od 3:30 do 7:30.. chlip, chlip.. Od teraz nastawiam sobie dwa budziki. Żeby jednak było jasne – doprowadzę do momentu, kiedy będę spał te 2 godziny na dobę – tu nie ma przebacz.

Myślę teraz co sobie znaleźć do roboty na noc – bo w nocy najtrudniej jest wytrwać. A to dlatego, że wszyscy w domu śpią, staram się nie kręcić za bardzo, żeby wszystkich nie pobudzić (tak, tak – ze względu na remont w moim mieszkaniu, jeszcze przez miesiąc mieszkam z rodzicami ). Z kolei czytanie raczej odpada, bo mój poziom "kumacji-koncentracji" nie jest na najwyższym poziomie. Wczorajszego posta pisałem jak po pijaku.

W ramach nocnego-powstrzymywania-się-od-snu umówiłem się z różnymi ludźmi na każdy kolejny wieczór na mieście. Najtrudniej jednak nadal jest między czwartą a siódmą rano. Chyba będę chodził na Dworzec PKP rozmawiać z pasażerami. Jak ktoś chce mnie wyciągnąć na spacer, pogaduchę, COKOLWIEK, to między 4:00 a 7:00 jestem w pełni dyspozycyjny.

Z dobrych wiadomości: Zdaje się, że dochodzę do momentu, kiedy te drzemki zaczynają być regenerujące, bo wcześniej równie dobrze mógłbym w ogóle nie kłaść się spać.

Pozdrawiam!

PS Próbowałem wyjaśnić moim "normalnym" znajomym, co robię, ale z marnym skutkiem. Podzielili się na trzy grupy:

a) ściemniasz nie robisz tego

b) nie dasz rady

c) umrzesz przed gwiazdką

Zarzuciłem akcje uświadamiania.

Dzień 6

 

Trzymam się, chociaż ciężkawo dziś bywało. Z pozytywnych zaskoczeń – byłem dziś w stanie zagrać 90 minut, ostrej piłki nożnej na hali. Spodziewałem się jakiegoś kondycyjnego zgonu, a tu bez problemu. Nawet byłem do życia po wszystkim.

Z zabawnych rzeczy – po piłce poszedłem z kumplem na browar i po godzinie gadania rzucam taki tekst: "Chodźmy do ciebie muszę się przespać." Po minie kumpla wywnioskowałem, że jeszcze nie wtajemniczałem go w swój eksperyment. Koniec końców jego dziewczyna grzecznie pościeliła mi łóżko i po 25 minutach wróciłem do towarzystwa.

Dzisiaj bez wątpienia najcięższy dzień do tej pory. Koncentracja na poziomie marnym – 15 minut szukałem portfela po pokoju. Show must go on, jednak i oczywiście dołożyłem stronę pracy magisterskiej. Współczuję recenzentom.

Śpi (a raczej nie śpi) dziś u mnie kumpel dzisiaj, więc wierzę, że już nie zaśpię. Choćbym BARDZO CHCIAŁ.

ciąg dalszy

Wszystkie moje artykuły o eksperymencie: cz.1 cz.2 cz.3 cz.4 i cz.5 – pytania o odpowiedzi, cz. 6 – naukowe podstawy

 

Zachęcam też do odwiedzenia mnie na google+ i na  Facebooku.

Tagged with:
 

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box