Piłka nożna to najpopularniejsza sportowa dyscyplina na świecie. Strategia, wielkie pieniądze, emocje, spektakularne transfery – tak widzi ją każdy kibic. A jak na futbol patrzy dwóch braci bliźniaków, którzy wiedzieli, że chcą zostać piłkarzami, gdy po raz pierwszy dotknęli futbolówki? Trener, mecze i kopanie w piłkę do późnej nocy, zamiast spotkań z kolegami i zabaw przedszkolu. Ale czy wielki świat sportu jest w stanie zrekompensować ból kontuzji i dojmującą samotność?

Jeśli futbol to dla ciebie nudna bieganina – odkryjesz, ze to pasjonująca gra, którą rządzą reguły i emocje.

Jeżeli marzyłeś o zostaniu piłkarzem – poczujesz, że czytasz o sobie…

Recenzje:

"Bracia" to idealna pozycja na zaostrzenie apetytu na Euro 2012 – tytułowi bohaterowie, bliźniacy, są od dzieciństwa opętani namiętnością do piłki nożnej. W książce znajdziemy wszystko, co wiąże się z tą dziedziną sportu – hektolitry potu wylewane na treningach, rywalizację, wielkie ambicje i kłopoty ze sprostaniem oczekiwaniom otoczenia." Gazeta Wyborcza

"Powieść idealnie oddaje realia początków kariery młodego sportowca. Hektolitry potu wylewanego na treningach, ambicja, wysokie oczekiwania otoczenia i wszystkie trudności, które zaskakują nas w chwilach, gdy wszystko idzie najlepiej."
Marcin Kobiałka, mistrz Polski w kolarstwie górskim U-23

"Bracia to doskonały materiał na scenariusz filmowy, bo naprawdę najwyższy czas by jacyś inni bliźniacy zastąpili tych co ukradli księżyc. Bohaterowie Rajka budzą szczerą sympatię a od lektury trudno się oderwać nawet futbolowym laikom."
Marta Lutostańska, dziennikarka Dwutygodnik

DO NABYCIA:

WERSJA PAPIEROWA od 23,94 zł

WERSJA PAPIEROWA (wydanie II, nowa okładka) od 25,50zł

WERSJA ELEKTRONICZNA od $4 – czyli ok. 12,50 zł

DARMOWE PIERWSZE ROZDZIAŁY:
PDF

 

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box