spowiedź selekcjonera
O tej książce pisałem już dużo. Opisałem historię jej powstania, początek, wstawiałem rozdział o kokainie i opowiadałem o niej w mediach.

 
Jak napisałem w pierwszym rozdziale tej książki:
"Amerykanie mówią, że takie życie to palenie świeczki z obu stron. Ja swoją świecę polałem benzyną i cisnąłem do mikrofali. Żyję na pożyczonym czasie, na pożyczonych pieniądzach i o mglistej nadziei."
 
Zachęcam do obejrzenia filmiku z piękną kobietą, czytającą "Spowiedź selekcjonera": http://www.youtube.com/watch?v=mf8C1OYv1V0
 
To historia idealna dla każdego kto lubi imprezować, kogo kręci szybkie życie, ale też dla tych wszystkich, którzy poznali ciemną stronę używek. Od chwili, gdy poznałem Marcina, gdy wysłuchałem jego historii wiedziałem, że chcę uczynić z tego powieść. 
Pozostaje mi tylko oddać głos recenzentom…
 
 
"Książka Twardowskiego to tak naprawdę historia wielkiego kaca, zarówno alkoholowego, jak i moralnego. Jest to opowieść człowieka, który żył na wysokich obrotach i czerpał z życia garściami to co dobre, to co złe, to co moralne i niemoralne. Pełno tu narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu. Pełno tu grzechu i zatracenia, ale i nadzieja na lepsze jutro. Mocna lektura!
– ŁUKASZ JAKÓBIAK, TALK SHOW HOST/BLOGER
 

"Niewielu ludzi potrafi się szczerze wyspowiadać, a prawie nikt publicznie! Ta książka wielu upokorzy innych zaboli, ale lepsza jest najgorsza prawda niż dobre kłamstwo…a szczera spowiedź to czasami początek nowej drogi!"
– TOMASZ IWAN, GWIAZDA POLSKIEJ REPREZENTACJI PIŁKARSKIEJ W LATACH 1995-2002
 
"Idealny przepis na wyśmienitego selekcjonera? Czterech ojców połączyć z czterema matkami, doprawić szczyptą kokainy, odrobiną luzu i dużą dawką przygodnego seksu. Wstrząsnąć lecz nie mieszać. Maciej Rajk serwuje nam historię która od pierwszej do ostatniej strony pochłonie nas bez reszty. Jak to się skończy? A wiesz jak skończy się wieczór po 4 butelkach wódki? Ja też nie."
– DOMINIKA KOWALSKA, RADIO KAMPUS
 
„Spowiedź selekcjonera” – historia wspinaczki na szczyt, wspinaczki po kruchym lodzie, który raz za razem pęka i pociąga na dno. Meandry życia klubowego i towarzyskiego suto zakrapianego alkoholem, posypanego kokainą, doprawionego seksem. Opowieść trudna, ale prawdziwa. Publiczna spowiedź boli najbardziej, ale oczyszcza najpełniej. Dzięki Marcin za tę spowiedź, za wolę poprawy i za ten ogłuszający znak ostrzegawczy.
– OSWALD RODRIGO PEREIRA, DZIENNIKARZ
 
Chwilami thriller, chwilami komedia i groteska życia. Możesz oglądać fashion tv albo przeczytać "Spowiedź selekcjonera". Emocji nie zabraknie na pewno. To odważna spowiedź.
– FILIP SIEJKA, MUZYK/MULTIINSTRUMENTALISTA/KOMPOZYTOR/PRODUCENT MUZYCZNY/ARANŻER
 
Drugiego dnia po odejściu z pracy podjął decyzję o napisaniu kolejnej książki i udało się, "Spowiedź Selekcjonera" ujrzała swiatło dzienne i po raz kolejny okazało się, że wszystkie książki które wyjdą spod pióra tego autora są warte przeczytania. W przeciwieństwie do poprzednich książek Maćka, które opierały się głównie na jego osobistych doświadczeniach i wyobraźni w tej wystąpił on w roli detektywa tropiącego przeżycia głównego bohatera. Historia tytułowego selekcjonera opisana jest w sposób wciągajacy i przyprawiony dużą dawką poczucia humoru oraz pikanterii w relacjach damsko męskich. Pamietam słowa, które Maciek powiedział w trakcie naszej rozmowy na antenie: "Poszukiwanie zrozumienia ludzi pozwala nam pisać książki, gdzie ludzie są prawdziwi" i taka właśnie jest ta książka prawdziwa i wciągająca.
– MAŁGORZATA PROCHAL, RADIO STAR

 

DO KUPIENIA:

PDF  $9.99 czyli mniej więcej 30 złotych

(wszystkim, którzy kupią książkę w  tym roku (2013), doślemy w ciągu pierwszych tygodni 2014 książkę ze zdjęciami z Cynamonu, Kajmanów itp. – słowem ilustrowaną!)

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do odwiedzenia mnie na google+ i na  Facebooku.

 

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box