Bracia Maciej Rajk Powieść Piłkarska
Uświadomiłem sobie, że promuję swoją książkę wszędzie tylko nie na swoim blogu.Tak więc okładka poniżej i wszystko co na okładce można przeczytać. Pierwsza powieść piłkarska, jaką przeczytacie (prawdopodobnie!)

Szykują się wieczorki autorskie w Warszawie i Wrocławiu, będę Wam tu dawał znać. Planuję też wybrać się do Krakowa (a w dalszej perspektywie też i do innych miast, Polski naszej pięknej).

Ze względu na umowę jaką mam z księgarnią Lideria, do połowy lutego książkę można kupić tylko tu:

http://www.lideria.pl/Bracia-Maciej-Rajk/sklep/opis?nr=297385

za to będzie z autografem. Posiedziałem raz podpisując sterty…

Piłka nożna to najpopularniejsza sportowa dyscyplina na świecie. Strategia, wielkie pieniądze, emocje, spektakularne transfery – tak widzi ją każdy kibic. A jak na futbol patrzy dwóch braci bliźniaków, którzy wiedzieli, że chcą zostać piłkarzami, gdy po raz pierwszy dotknęli futbolówki? Trener, mecze i kopanie w piłkę do późnej nocy, zamiast spotkań z kolegami i zabaw przedszkolu. Ale czy wielki świat sportu jest w stanie zrekompensować ból kontuzji i dojmującą samotność?

Jeśli futbol to dla ciebie nudna bieganina – odkryjesz, ze to pasjonująca gra, którą rządzą reguły i emocje.

Jeżeli marzyłeś o zostaniu piłkarzem – poczujesz, że czytasz o sobie…

O autorze:

Maciej Rajk urodził się w 1984 roku w Warszawie, gdzie mieszka do dziś. Skończył socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Zarabiając na kosztowne hobby, jakim jest pisanie, pracował jako: asystent posła, domokrążca, rekruter, redaktor, dziennikarz, tłumacz, a także współprowadził firmę wydawniczą. Teraz pisze i modli się, by znowu nie wyłączyli mu prądu.

"Powieść idealnie oddaje realia początków kariery młodego sportowca. Hektolitry potu wylewanego na treningach, ambicja, wysokie oczekiwania otoczenia i wszystkie trudności, które zaskakują nas w chwilach, gdy wszystko idzie najlepiej."
Marcin Kobiałka, mistrz Polski w kolarstwie górskim U-23

"Bracia to doskonały materiał na scenariusz filmowy, bo naprawdę najwyższy czas by jacyś inni bliźniacy zastąpili tych co ukradli księżyc. Bohaterowie Rajka budzą szczerą sympatię a od lektury trudno się oderwać nawet futbolowym laikom."
Marta Lutostańska, dziennikarka Dwutygodnik

2012: Dziś można też ją dostać z nową okładką.

Zachęcam też do odwiedzenia mnie na google+ i na  Facebooku.

Tagged with:
 

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box