Trochę tu nie zaglądałem. Przeżyłem ostatnio napad pisarski i praktycznie skończyłem pierwszy rzut książki nr 3. Zajmie to jeszcze co nieco czasu zanim skończę ją poprawiać, nie mówiąc już o publikacji (to zawsze trwa dłużej niż przewiduję). W każdym razie jest, więc jakieś tam pomysły jeszcze miewam. I miałem wielką frajdę pisząc.

Książka numer trzy odpowiada też za nagłe urwanie moich historii z Ameryki Południowej – dalszy ciąg, w mocno zmodyfikowanej i fikcyjnej formie trafił do środka powieści. Tym samym, nie ma sensu żebym o tym pisał także na blogu. 

 

Z innych istotnych spraw: 

Regularnie pytacie mnie, gdzie można dostać drugą książkę, tj. "Braci". Otóż księgarnia internetowa Lideria dała mi bardzo dobre warunki, w związku z czym umówiliśmy się, że przez 6 miesięcy mają wyłączność (poza egzemplarzami, które schodzą na wieczorkach autorskich) na jej sprzedaż. Także do 12tego lutego zamawiajcie książkę tutaj: http://www.lideria.pl/Bracia-Maciej-Rajk/sklep/opis?nr=297385
(Update 2013: W większości księgarni internetowych, a także po skontaktowaniu się ze mną maciej.rajk(małpka)gmail.com)

Ostatnio zorganizowałem wieczorek autorski w warszawskiej kafejce "Retrospekcja" na Bednarskiej, a że było bardzo przyjemnie planuję powtórkę – będę informował na swojej stronie na Facebooku na pewno, a jak nie zapomnę to i tutaj – w Warszawie, ale też może w Krakowie i Wrocławiu. Nie mam tylko pojęcia gdzie, bo w obu tych miastach znam głównie kluby. 

Za dziesięć dni wyruszam na podbój Skandynawii, a póki co postaram się częściej Was tu odwiedzać!
Maciek

Zachęcam też do odwiedzenia mnie na google+ i na  Facebooku.

Tagged with:
 

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box