powieść wyjechać rajk

Jak już pewnie wiecie napisałem ostatnio trzecią powieść. Miejsce akcji to Brazylia (zwłaszcza Sao Paulo) i oczywiście zainspirowało mnie 5 tygodni spędzonych w Ameryce Południowej w zeszłym roku. Zwłaszcza 3 tygodnie spędzone na podróży stopem przez całe wschodnie wybrzeże Brazylii i pokonanie 3,5 tysiąca kilometrów. Była to podróż, z rodzaju tych które mogą zmienić czyjeś życie. Zmieniła moje i… mimo, że główny bohater jest postacią fikcyjną i jakieś 50% wydarzeń z niej nigdy mi się nie przytrafiło, to ten duch przenika strony tej książki.

O czym?

To powieść o wyrwaniu się z rutyny codziennego życia, o skoku w niewiadome. To historia odkrycia tego co jest dla nas naprawdę ważne, ucieczka z bezpiecznego kokonu i wyrwanie się na wolność. Ten pierwszy łyk świeżego powietrza, który sprawia, że może zakręcić się nam w głowie.

Główny bohater przechodzi przez parę kręgów piekieł. Zanim wyjdzie na powierzchnię. Nie wiem czy zakończenie można nazwać happy endem, z pewnością jednak bohater staje się silniejszy i bardziej odważny.

Konkrety

Jest to powieść, z której jestem chyba najbardziej zadowolony i według mojej Pani redaktor – Kasi Kowalskiej – najlepsza jaką do tej pory napisałem.

Jest to też pierwsza książka, która debiutuje w formie e-booka. Dwie poprzednie, zarówno „Miłość i inne pajęczyny”, jak i „Bracia” trafiały do moich czytelników w fizycznej postaci. Tym razem na premierę papierową jeszcze parę miesięcy poczekamy. Jest to całkiem ekscytujący eksperyment!

Książkę można kupić pod w formacie ePub, mobi lub PDF  za równowartość $5.99. Po dokonaniu zapłaty od razu otrzymamy link do ściągnięcia e-booka w elegancko sformatowanym pdfie, z okładką mojej ulubionej graficzki: Kasi Zadrożnej. Chciałem ją wystawić w złotówkach, ale najsensowniejszy serwis jaki znalazłem oferuje tylko dolary, jeny i euro.  Płacić można kartą kredytową i większością płatniczych. Jeżeli ktoś chce zapłacić przelewem, PayPalem czy jeszcze w inny sposób proszę o kontakt: maciej.rajk (małpka) gmail.com

Jak ktoś chce przeczytać pierwsze rozdziały książki, to tu zapraszam do ściągnięcia w formacie PDF, mobi lub ePub

I teraz UWAGA!

Do północy, 31-ego października 2012, książka jest dostępna pod alternatywnym linkiem za $2.98, czyli dokładnie za połowę ceny, we wszystkich wersjach: PDF, mobi i ePub. Ma się gest! 😉 To samo dotyczy zakupów przez PayPal i przelew – jeżeli dostanę maila przed północą 31.10.2012, to ta cena obowiązuje.

Będzie mi niezwykle, niezwykle miło jeżeli sięgniecie po tą książkę. To Wy inspirujecie mnie do pisania i nie mam większej przyjemności jak odbieranie od Was maili z opiniami o książkach. 🙂 Obiecuję podpisać każdy wydrukowany egzemplarz!

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Maciek Rajk

PS Jeżeli macie jakieś wątpliwości, chcecie o coś dopytać, chcecie żebym Wam coś podpisał – dzwońcie: 724 443 488. To naprawdę mój numer komórkowy. 😉

PS2 Jeżeli z jakiegoś powodu nie odbiorę – wiadomo, korpo-praca – to na pewno oddzwonię. I nie przestraszcie się jeżeli odbiorę jako Maciej Markowski. ;]

 

Zachęcam też do odwiedzenia mnie na google+ i na  Facebooku.

Tagged with:
 

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box